1942 Pacific Front

Android Cihazlar İçin Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 70 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma HandyGames
Android işletim sistemli teblet ve telefonlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz 1942 Pacific Front oyununda, 2. Dünya Savaşında cereyan eden Pasific çarpışmasında Amerikan birlikleri ile Japonlara karşı savaşacaksınız. 

Android işletim sistemli tablet ve telefonlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz 1942 Pacific Front oyununda, 2. Dünya Savaşında cereyan eden Pasific çarpışmasında, Amerikan birlikleri ile Japonlara karşı savaşacaksınız.

1942 Pacific Front, yine aynı üreticinin 1941 Frozen Front oyununun devamı niteliğinde. 1941 Frozen Front oyununda Ruslar ve Almanlar arasındaki kara savaşı konu edilmişti. Bu sefer Pearl Harbour sonrasında cereyan eden A.B.D ile Japonya arasındaki Pasific cephesi konu edilmiş. Oyunda siz Amerikan cephesini kontrol edeceksiniz. Savaş gemileri, denizaltıları, tanklar ve kara güçleriniz ile stratejik hamlelerle Japon ordusu karşısında zafer kazanmaya çalışacaksınız. 

Oyun kullanıcılara 2 farklı mod sunuyor. İster hikaye modunda, çevrimdışı ilerlemeli oynayabilirsiniz, isterseniz de çevrimiçi diğer kullanıcılarla oynayabilirsiniz.

1942 Pacific Front indir